Hammadde Taşımacılığı

Gebze Hammadde taşımacılığı kapsamında aktif bir bölge konumundadır. Sanayi bölgesi olması sebebiyle bir çok nakliye firmasını bünyesinde barındırıyor. Kimyasal maddelerin taşınması, hammadde taşınmasının bir alt kategorisidir. Taşımacılık şirketleri arasında, hem araç ekipmanı hem de personel açısından kimyasal malzemelerin taşınmasını gerçekleştirenler farklı özelliklere sahiptir. Kimyasal maddelerin taşınması hem insan sağlığı hem de diğer canlının yarattığı sağlık ve çevre kirliliği açısından çok hayati bir konudur. Deneyim ve profesyonel taşımacılık şirketleri kimyasal malzemeleri güvenli bir şekilde taşıyabilir. Gerektiğinde, kimyasal malzemeleri nakletmekte olan şirketler, müşterilerine güvenli koşullar altında depo hizmetleri vermelidir. Tıpkı yanıcı maddelerin taşınmasında olduğu gibi, kimyasal maddeler için depo hizmeti veren şirketlerin depoları da kalite standartlarına uygun olarak düzenlenmelidir.

Hammadde Nakliyesi ve Kimyasal Madde Taşımacılığı Kapsamında Taşınan Yükler Nedir?

* Plastik hammadde,
* Solvent bazlı kimyasallar,
* Su bazlı kimyasallar,
* Beton katkı maddeleri,
* Dizel yakıt, Benzin,
* Akaryakıt,
* Kalorifer yakıtı,
* Endüstriyel yağlar,,
Tüm katı ve sıvı kimyasal maddeler ve mineral yağlar.

Hammaddelerin taşınmasını sağlayan şirketleri seçerken hangi noktaları düşünmelisiniz?

Tüm nakliyeler farklı bilgi ve ekipman gerektirir. Tıpkı ağır yük taşımacılığında farklı araçlara ve mühendislik bilgisine ihtiyaç olduğu gibi, kimyasal maddelerin taşınması öncelikle kimyasal malzemeler konusunda deneyimli ekiplere sahip şirketlerle işbirliği gerektirir. Kimyasal ve yanıcı maddelerin taşınmasından ibaret olan tehlikeli maddelerin taşınmasıyla ilgili olarak düşünülen başlıca konular insanların ve diğer canlıların sağlığı, çevrenin kirlenmemesi ve uzun vadede ciddi problemlerin önlenmesidir. Kimyasal maddelerin taşınması için bir şirket seçtiğinizde, deneyimli olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Genellikle kimyasal maddelerin taşınmasını sağlayan şirketler de yanıcı olanları taşırlar. Bu nedenle, ADR ve SRC 5 sertifikalı çalışanlar, bu tür şirketlerdeki müşterilere profesyonelce hizmet etmektedir.


Ulaşımdan depolamaya kadar Gebze Nakliyat firmamız, tüm taşımacılık hizmetlerini kalite standartlarında nitelik ve tecrübe ile yerine getirir. Yükleriniz, kimyasal maddelerin taşınması ile ilgili tecrübesi ve bilgisi olan personel ile güvenli bir şekilde varış noktanıza taşınır. Gebze Nakliyat Hammadde taşımacılığın da seçkin ekip ve sevkiyat kaptanı olarak nitelendirdiğimiz gruplar halinde Hammadde sevkiyatlarını gerçekleştiriyoruz. Hammaddenin sınıflara ayrımı ve hammaddenin tetikleyicisi olabilecek her türlü probleme karşı uzman ekip ve kadro ile Hammaddenin taşınmasında TÜRKİYE CUMHURİYETİ KARAYOLLARININDA örnek gösterdiği bir firma özelliği taşıyoruz... Gebze'de Hammadde Nakliyesi Gebze Nakliyat Öncülüğünde başlar.

gebze-hammadde-tasimaciligi

Gebze Hammadde Taşımacılığı

Bir diğer bilgilendirici yazımız olan Konteyner Nakliyesi başlıklı makalemizide okumanızı öneririz.