Kocaeli Nakliye

Kocaeli nakliye alanında altyapısı, ulaşımı, havayolu, şehir içi ulaşımı olanakları ile nakliyatın büyükşehiri özelliklerini fazlasıyla taşımaktadır. Ulaşımda son yıllarda hızlı gelişmeler sağlamaktadır. Bunlardan en önemlisi ise İstanbul ve izmiri birbirine bağlayacak Otoyol 5 projesi Gebze başlamaktadır. Körfezi hızlı ve güvenli bir şekilde geçmek için Osman Gazi Köprüsü hizmet vermektedir.

Kocaelinin Sanayi bölgesi olduğunu bilmeyen yoktur. Başta Gebze, Dilovası olmak üzere sanayi alanında çok gelişmiş olan Kocaeli Nakliyat alanında bu artılarını sonuna kadar avantaja dönüştürmektedir.

Kocaeli Nakliye Sektöründe Uzman!

Kocaeli’nin on iki tane ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçeler arasında sanayi den fuarlara kadar birçok merkezi ilçeleri vardır. Başta bahsettiğimiz gibi Gebze sanayisi ile nakliyat sektörü için lokomotif konumda iken İzmit’te furarı ile nakliyatçıların dikkatini çekmektedir. Gebze nakliyat ambarı, İstanbul ve Kocaeli’ye aynı yakınlıkta olması ve ulaşım kolaylığı nedeniyle çok avantajlı konumdadır.

Aynı şekilde Dilovası sanayide gelişerek Kocaeli Nakliye piyasasına gün geçtikçe katkılarını artırmaktadır. Kartepe, Gölcük, Karamürsel, Kandıra, Körfez, Çayırova, Başiskele, Hereke, Derince ilçelerininde nakliyat alanında ciddi katkıları bulunmaktadır. "Kocaeli Nakliye" profesyoneller için kaliteli taşımacılık!


kocaeli-nakliye

Kocaeli Nakliye, nakliyat

Bir diğer bilgilendirici yazımız olan Gebze Nakliye başlıklı makalemizide okumanızı öneririz.